Ekskluzywne rabaty tylko dla 00:00:00 🤩 Zaoszczędź dodatkowe 20% z kodem "spring20" 👉
Strona główna / Eksperci / Dr Matic Fabjan

Dr Matic Fabjan

Chirurg plastyczny

Dr Matic Fabjan to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Posiada 20-letnie doświadczenie w najbardziej wymagających zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Jest jednym ze współzałożycieli klinik Estetika Fabjan i Medical Fabjan, które w ciągu ostatnich dwóch dekad działalności pomogły ponad 30 000 pacjentów. Zajmuje się zabiegami chirurgii estetycznej, zabiegami ambulatoryjnymi i laserowymi.

Dr Fabjan jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej i Plastycznej i Estetycznej (ISAPS – International Society od Aesthetic Plastic Surgery). Jest wielkim zwolennikiem zdrowego stylu życia, zrównoważonego odżywiania i sportu, więc w wolnym czasie można go spotkać w górach, na rowerze lub nad morzem.

matic-fabjan-330x493

Dr Matic Fabjan to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Ponieważ troska o zdrowie jest dla niego bardzo ważna, uczestniczył w pracach nad czterema wysoce skutecznymi produktami: kremem Ageless, suplementem diety na bazie kolagenu Premium Collagen Complex, serum Spotless i kremem do ciała Bloom.

 

Dowiedz się więcej o dr. Fabjanie:

Linkedin

Nasz specjalista chirurgii plastycznej , rekonstrukcyjnej i estetycznej, dr Matic Fabjan, poleca te produkty: Ageless, Premium Collagen Complex, Spotless, Bloom.

Dzięki odpowiednim wskazówkom i informacjom uda się każdemu - także Tobie!
Wpisz swój e-mail i otrzymuj bezpłatne porady, które pomogły już ponad tysiącom Polaków.
Zostańmy przyjaciółmi