Ten przedmiot w kilka chwil złagodzi ból w stawach 👉

O nas

Gratulacje!

Możesz odetchnąć!

Koniec poszukiwań cudownych metod, testowania niemożliwych do utrzymania diet, ślęczenia w internecie i tracenia resztek nadziei na zrzucenie nadmiarowych kilogramów. Usiądź wygodnie, odetchnij i czytaj dalej.

Cieszymy się z Tobą!

Jesteś wśród ludzi, którzy w Ciebie wierzą!

WIERZYMY

  • że możesz uzyskać upragnioną idealną sylwetkę, i to na zawsze,
  • że jedynym skutecznym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zdrowy tryb życia, a nie „cudowne tabletki” i szalone diety,
  • że możesz mieć tyle energii, że starczy Ci jej na pracę, naukę, zabawę z dziećmi czy wnukami,
  • że możesz znów dopiąć się w te fajne jeansy, które przechowujesz jeszcze od szkoły,
  • że możesz znów czuć się atrakcyjnie,
  • że możesz mieć jędrne i umięśnione ciało i z niecierpliwością wyczekiwać lata, by wskoczyć w strój kąpielowy,
  • że wszystko to możesz osiągnąć w łatwy i przyjemny sposób.

KTO WIERZY

Michał i ekipa Golden Tree. Razem tworzymy niezwyciężony zespół, dzięki któremu nie będziesz już popełniać starych błędów i nie przegrasz już ani jednej walki z kilogramami. Są wśród nas certyfikowani trenerzy osobiści, sportowcy-zapaleńcy, którzy żyją sportem i zdrowym odżywianiem, a także certyfikowana holistyczna trenerka zdrowego stylu życia.

Razem mamy całkiem sporo osiągnięć naukowych, zarówno formalnych jak i nieformalnych. A mimo to każdego dnia uczymy się i rozwijamy – wszak chcemy byś dla Ciebie jak najlepszym wsparciem.

Możesz nam zaufać.

Podobnie jak zrobiły to tysiące osób w całej Europie..

Może masz za sobą już kilka podejść, poszukiwań wsparcia i pomocy, a mimo to wciąż spotykają Cię rozczarowania i uczucie, że nikt nie rozumie Twoich problemów, wątpliwości i kilogramów. My jesteśmy po Twojej stronie. Mamy w sobie ocean empatii, ponieważ sami byliśmy na Twoim miejscu. Obiecujemy Ci, że przejdziemy z Tobą przez cały proces metamorfozy.

JAK

Razem poznamy i postaramy się zrozumieć podstawowe założenia udanej metamorfozy. Za pośrednictwem cotygodniowych i codziennych komunikatów, filmików, bezpłatnych wyzwań i indywidualnego doradztwa będziemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Bez względu na to, w którym punkcie się znajdujesz – zdrowe żywienie i ćwiczenia to dla Ciebie czarna magia, a może masz to już w jednym palcu – wychodzimy Ci naprzeciw.

Na rynku przesyconym najróżniejszymi tanimi suplementami o niskiej jakości pragniemy zaoferować najlepsze i najskuteczniejsze suplementy diety. Jesteśmy bardzo wymagający, akceptujemy tylko to, co najlepsze. To dlatego, że my i nasze ciała zasługujemy tylko na najlepsze.

Oprócz tego mamy jeszcze jeden sekretny składnik skutecznej metamorfozy. No, nie taki sekretny. Zgadniesz o czym mowa?

Chcemy, żeby to był fun!

TY + MY = IDEALNA SYLWETKA

Teraz Twoja kolej. Tak, nadszedł czas, by podnieść głowę, przemóc swoje obawy i wątpliwości oraz pozwolić, byśmy poprowadzili Cię do celu – jak najlepszy trener, przyjaciel i doradca.

Zamów szybciutko egzemplarz Idealnych ćwiczeń 2 i już dziś zrób pierwszy krok na drodze do doskonałości.

Michał Grzelak

O Michale

Michał Grzelak to znany specjalista z dziedziny metamorfozy ciała i odchudzania oraz autor popularnych książek, które pomogły schudnąć tysiącom podopiecznych.

Michał jest również światowej rangi trenerem osobistych, współzałożycielem portalu Golden Tree o aktywnym i zdrowym trybie życia, który miesięcznie notuje ponad 100 000 wyświetleń.

Zostańmy przyjaciółmi