🚚 Darmowa dostawa powyżej 499 zł | ✅ 100% gwarancja satysfakcji

O nas

Gratulacje!

Możesz odetchnąć!

Koniec błądzenia po Internecie w poszukiwaniu cudownych rozwiązań, dlatego usiądź wygodnie, odpręż się i czytaj dalej.

Cieszymy się z Tobą!

Jesteś wśród ludzi, którzy w Ciebie wierzą!

WIERZYMY:

 • że możesz czuć się swoim ciele doskonale;
 • że możesz zyskać taką sylwetkę, o jakiej marzysz, i to na zawsze;
 • że możesz czuć pewność siebie;
 • że możesz mieć tyle energii, ile chcesz i osiągać fantastyczne wyniki bez względu na to, co robisz w życiu (zarówno zawodowym, jak i osobistym);
 • że możesz znów dopiąć się w te fajne jeansy, które przechowujesz jeszcze od szkoły;
 • że możesz znów czuć się atrakcyjnie;
 • że możesz mieć jędrne i umięśnione ciało i z niecierpliwością wyczekiwać lata, by wskoczyć w strój kąpielowy;
 • że wszystko to możesz osiągnąć w łatwy i przyjemny sposób.

Wychodzimy z założenia, że zdrowie i dobre samopoczucie zasługują na największą uwagę w życiu każdego człowieka.

I chociaż większość ludzi uważa zdrowie i dobre samopoczucie za coś oczywistego, gdy są młodzi, prędzej czy później zdają sobie sprawę, że nie będzie tak wiecznie.

Szybko staje się jasne, że niezależnie od tego, co robisz w życiu, możesz wykorzystać swój prawdziwy potencjał tylko wtedy, gdy Twoje życie opiera się na tych dwóch filarach powodzenia.

Nasz zespół zadba o to, by naprawdę Ci się udało.

KTO WIERZY?

Zespół Golden Tree uchodzi za niepokonaną drużynę, która pomoże Ci raz na zawsze przezwyciężyć problemy, które dzień po dniu psują Ci nastrój i samopoczucie, i które z upływem lat zdają się stawać częścią Twojej codzienności.

Dzięki oddaniu poszczególnych osób i zespołowi specjalistów udowodnimy Ci, że nie musi tak być. Bez względu na to, w jakim momencie życia się znajdujesz, wiedz, że właściwe wybory mogą pomóc Ci znów poczuć się świetnie i cieszyć się zdrową dozą pewności siebie.

Przekonamy Cię, że możesz nam w 100% zaufać.

Wiemy, że prawdopodobnie masz za sobą kilka nieudanych prób znalezienia wsparcia i pomocy, które za każdym razem kończyły się rozczarowaniem i poczuciem niezrozumienia dla Twoich problemów. Dziś jest dzień, kiedy ulegnie to zmianie.

Chcesz wiedzieć, dlaczego?

Mając na celu pomoc jak największej liczbie osób, jako firma postawiliśmy sobie za cel zebranie w jednym miejscu, pod jednym dachem, kluczowych rozwiązań, które pomogą osobom bez większych trudności przezwyciężyć niedogodności, które stały się nieprzyjemną częścią ich życia.

Nie ukrywamy, że to śmiała i w oczach wielu niemożliwa misja, ale jesteśmy przekonani, że uda nam się ją zrealizować. Nie tylko dlatego, że aktualne wyniki pokazują, że jesteśmy na dobrej drodze.

Wierzymy, że każda osoba jest w stanie wznieść swoje życie na znacznie wyższy poziom, gdy wspiera ją odpowiedni zespół i wysokiej jakości rozwiązania.

To, że jest to prawda, potwierdzają nasze własne doświadczenia.

HISTORIA FIRMY

Podobnie jak Ty, byłem całkowicie zdezorientowany i zagubiony za każdym razem, gdy odwiedzałem jakiś sklep internetowy z suplementami.

Mnogość różnych marek, setki podobnych sobie produktów i brak odpowiednich informacji zmusiły mnie do spędzenia godzin na przeglądaniu różnych materiałów, co pozwoliło mi zyskać przybliżone pojęcie o tym, czego potrzebowałem, aby poczuć się lepiej, mieć więcej energii i jędrniejszą, sprawniejszą sylwetkę.

A mimo włożonego wysiłku, często byłem bardzo rozczarowany, ponieważ wybrane przeze mnie produkty nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.

Wszystkie te doświadczenia sprawiły, że stało się dla mnie jasne, iż nadszedł czas na konkretną zmianę. Byłem przekonany, że nie tylko ja walczę z brakiem odpowiednich informacji i skutecznych rozwiązań.

Dlatego ponad dziewięć lat temu, wspólnie z dwójką przyjaciół, postanowiłem rozpocząć projekt, który na zawsze odmienił nasze życie, a także życie wielu osób, które zechciały nam zaufać.

Wspólnymi siłami zapoczątkowaliśmy projekt, który dziś obejmuje ponad dziesięć europejskich krajów i dzięki któremu dzień po dniu odmieniamy życie osób, które chcą odzyskać radość życia.

NASZA MISJA

Dzięki kompleksowemu podejściu opartemu na połączeniu wysokiej jakości treści edukacyjnych, suplementów diety i produktów do pielęgnacji skóry, zebranych pod marką Golden Tree, pragniemy pomóc każdej osobie na jej drodze do:

 • zdrowszego organizmu,
 • doskonałego samopoczucia,
 • zdrowego poziomu pewności siebie

i, w rezultacie, maksymalnego wykorzystywania własnego potencjału.

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy niezwykle krytyczni i zgadzamy się tylko na to, co najlepsze. Na to bowiem zasługują nasze ciała.

Mamy jednak świadomość, że możemy osiągnąć nasz cel tylko wtedy, gdy na każdym kroku będziemy pamiętać o podstawowych wartościach, które przyświecają nam na każdym etapie naszej pracy.

NASZE WARTOŚCI

Są to:

 • profesjonalizm,
 • innowacyjność,
 • solidarność,
 • szczerość,
 • wytrwałość,
  i
 • wiarygodność.

To właśnie w oparciu o te wartości i ogromne zaufanie rosnącej liczby osób pracujemy, aby wspólnie tworzyć historię, która podbija Europę.

Historię, która udowadnia, że przy wsparciu odpowiedniego zespołu możesz osiągnąć znacznie więcej, niż kiedykolwiek mogłeś sobie wyobrazić, i mieć pozytywny wpływ na wszystkich wokół siebie.

Oczywiście, pod warunkiem, że czujesz się świetnie w swoim ciele, masz mnóstwo energii i możesz się pochwalić pewnością siebie.

A jeśli tylko dasz nam szansę, nasz zespół, wykorzystując nasze rozwiązania, pomoże Ci to osiągnąć.

Pamiętaj…

Twoje ciało,

Twoje życie,

Twój wybór.

 

Michał Grzelak

CEO i współzałożyciel

Dzięki odpowiednim wskazówkom i informacjom uda się każdemu - także Tobie!
Wpisz swój e-mail i otrzymuj bezpłatne porady, które pomogły już ponad tysiącom Polaków.
Zostańmy przyjaciółmi