Ekskluzywne rabaty tylko dla 00:00:00 🤩 Zaoszczędź dodatkowe 20% z kodem "spring20" 👉
Strona główna / Eksperci

Eksperci

W Golden Tree szczycimy się możliwością współpracy z prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Wieloletnie doświadczenie i pragnienie pomagania innym to główne zalety naszych ekspertów. Dzięki nim nasza ekipa z pewnością poprowadzi Cię do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Michał Grzelak

Specjalista w dziedzinie metamorfozy ciała i zdrowego stylu życia.

Michał jest współzałożycielem portalu Golden Tree, jednego z wiodących portali dotyczących zdrowego stylu życia. Miesięcznie portal notuje ponad 200 000 wyświetleń.

Jest również autorem wielu artykułów dotyczących zdrowej, zrównoważonej diet, optymalnej aktywności fizycznej i treningów.

Dr Matic Fabjan

dr Matic Fabjan

Chirurg plastyczny

Dr Matic Fabjan to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Posiada 20-letnie doświadczenie w najbardziej wymagających zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Jest jednym ze współzałożycieli klinik Estetika Fabjan i Medical Fabjan, które w ciągu ostatnich dwóch dekad działalności pomogły ponad 30 000 pacjentów. Zajmuje się zabiegami chirurgii estetycznej, zabiegami ambulatoryjnymi i laserowymi.

dr Mitja Mächtig

dr Mitja Mächtig

Specjalista chirurgii ortopedycznej

Mitja Mächtig jest specjalistą chirurgii ortopedycznej. Pracuje w Sanatorium Chirurgicznym Rožna Dolina i Szpitalu im. Dra Franca Derganc w Novej Goricy, gdzie wykonuje wiele zabiegów operacyjnych.
W wolnym czasie pomaga ludziom jako moderator na jednym z największych słoweńskich portali, gdzie odpowiada użytkownikom na pytania z zakresu ortopedii i neurochirurgii.

dr Tomislav Majić

Dr Majić jest kardiologiem i założycielem Centrum Rehabilitacji Serca.

Izba lekarska wydała mu certyfikaty z dziedziny medycyny wewnętrznej, kardiologii i rehabilitacji serca, jak również sonografii mózgowo-naczyniowej i żylnej.
Przez lata praktyki lekarskiej zyskał szacunek na całym świecie. Jest współautorem książki Rehabilitacja pacjentów kardiologicznych wydanej przez Słoweńskie Towarzystwo Zdrowia Serca.

Dr Darija Strah

dr Darija Strah

Specjalistka ginekologii i położnictwa

Od 25 lat poszukuje nowych sposobów leczenia kobiet w każdym wieku. Jest założycielką prywatnego Centrum diagnostyki Strah, w którym pochyla się nad wszelkimi dolegliwościami, jakie dotykają kobiety.
Darija Strah jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Studia medyczne ukończyła w 1994 r. Po uzyskaniu dyplomu odbyła obowiązkowy 12-miesięczny staż.

Tina_Fabjan__dr._dent._med

lek. stom. Tina Fabjan

Tina Fabjan ukończyła Wydział Medycyny w Lublanie w 2005 roku, a następnie poszerzała swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie różnych usług stomatologicznych na całym świecie.

Przywiązuje dużą wagę do stomatologii estetycznej (wybielanie zębów, niewidoczne aparaty ortodontyczne itp.)

Dzięki odpowiednim wskazówkom i informacjom uda się każdemu - także Tobie!
Wpisz swój e-mail i otrzymuj bezpłatne porady, które pomogły już ponad tysiącom Polaków.
Zostańmy przyjaciółmi